Оренда вантажних комерційних авто від Budget

Ваш вантаж буде доставлено вчасно разом з Budget

Легковий автомобіль не підходить для деяких задач?

Спробуйте один з наших блискучих фургонів y короткостроковy або довгостроковy орендy.

Ми знаємо, що ви подорожуєте з вантажем.

Давайте вгадаємо: ви переїжджаєте? Або ви безтурботний поціновувач активного відпочинку... і займаєтесь серфінгом? Або їздою на велосипеді?

Можливо, ви шукаєте вантажний комерційний авто для свого логістичного бізнесу, коли вам потрібний підмінний або додатковий автомобіль на тимчасовий період?

Чому варто орендувати вантажний комерційний авто саме у нас? Ми докладаємо максимум зусиль, щоб забезпечити якісні авто та першокласне обслуговування за вигідною ціною.

Ми пропонуємо вам середньорозмірні комерційні автомобілі Nissan NV1500 з 5 дверима, 2 сидіннями, автоматичною коробкою передач, 261к.с. бензиновим двигуном (з встановленим додатково газобалонним обладнанням), кондиціонером, камерою заднього виду та комфортним внутрішнім простором для водія та вашого вантажу.

Якщо ви хочете поспілкуватися з нами щодо своєї потреби в оренді комерційного авто, зателефонуйте нам за номером +38 044 490 10 88,

або бронюйте його на потрібні дати онлайн, обравши групу авто P*, або надсилайте запит на електронну адресу info@budget.ua.


*нагадуємо про необхідність наявності водійського посвідчення категорії С для оренди авто цього класу.