12 золотих правил при замовленні оренди авто.

  12 золотих правил при замовленні оренди автомобіля.

  1. Всі тарифи вказані на сайті компанії у Євро у зв’язку із застосуванням сайту на міжнародному інтернет просторі. Всі оплати, які проводяться здійснюються у гривні перерахунок згідно курсу затвердженого на дату сплати чи повернення коштів.

  2. Замовляйте авто принаймні за 2 тижні до початку періоду оренди для можливості вибору із наявних моделей - чим раніше забронювати, тим ширший вибір авто і нижчі ціни;

  Для оренди авто економ та середнього класів, потрібно щоб:

  - мінімальний вік водія був 21 рік;

  - водійський стаж - від 2-х років.

  Для оренди авто бізнес класу, потрібно щоб:

  - мінімальний вік водія був 23 роки;

  - водійський стаж - від 3-х років.

  3. Бронюйте авто на сайті прокатної компанії і уникайте посередників;

  4. Пам’ятайте - під час бронювання, Ви обираєте певну групу авто, а не конкретну модель, а також зручну для Вас локацію (місце отримання та здачі автомобіля).

  5. Для отримання авто Вам необхідні наступні документи: паспорт, посвідчення водія (рекомендуємо оформити міжнародне посвідчення водія), кредитна картка і підтвердження бронювання авто, яке Ви отримаєте на Вашу електронну скриньку. Якщо Ви забронювали авто VIP класу, необхідно буде пред’явити 2 кредитні картки під час підбору авто.

  6. Розрахунок за послуги оренди відбувається за допомогою кредитної картки. На карті також буде заблоковано депозит від 500 до 1500 Євро в гривневому еквіваленті у залежності від класу авто. Депозит – це франшиза у разі пошкодження авто. На місці отримання авто Ви матимете змогу понизити франшизу (відповідальність) за додаткову плату;

  7. Якщо Ви здійснювали оплату онлайн, на локації необхідно пред’явити картку, по якій було здійснено оплату;

  8. Якщо Ви плануєте виїзджати за межі країни, поцікавтесь, які країни дозволено відвідувати на орендованому авто;

  9. Автомобіль видається з повним баком пального. За правилами орендної компанії Ви маєте повернути авто також з повним баком, або придбати бак пального у прокатної компанії під час підбору авто.

  10. Якщо у Вас змінились плани і Ви не матимете змоги орендувати авто, обов’язково зверніться до офісу компанії (особисто чи телефоном за вказаними на сайті контактами) для відміни бронювання за 72 години і більше, адже якщо ви завчасно не відміните бронювання (більше ніж за 72 години) чи не з’явитесь за автомобілем, заброньованим для Вас, Компанія застосує до Вас адміністративний штраф, який полягає в утриманні: € 25,00 у гривневому еквіваленті - збір за ануляцію (до нього входять витрати по підготовці автомобіля: хімчистка, миття, перевезення до місця передачі) та 50% від вартості оренди за порушення правил своєчасної ануляції компанії Вudget, а у разі неявки на час оренди автомобіля – утримується 100% вартості оренди.

  11. Автомобіль необхідно детально оглянути перед початком експлуатації. В деяких випадках краще сфотографувати авто так, щоб поряд із авто стояв менеджер з прокату;

  12. Додаткові опції: додатковий водій, дитяче сидіння, GPS навігатор (замовляйте на сайті під час замовлення авто), додаткову страховку з нульовою франшизою – замовляйте на місці під час отримання договору оренди.Менеджер з оренди автомобілів має право відмовити клієнту в послугах, якщо його документи не будуть відповідати внутрішнім правилам без зазначення причин.

  Менеджер з оренди автомобілів має право відмовити клієнту в послугах, якщо його документи не будуть відповідати внутрішнім правилам без зазначення причин.