Отримуючи авто

Будь-ласка, переконайтесь, що у Вас є всі необхідні документи перед отримання автомобілю в прокат, а саме:

* Посвітчення водія.
* Кредитна картка.
- Будь-ласка, зверніть увагу, якщо Вам був виданий ваучер, що підтверджує предоплату, кредитна картка необхідна для оформлення депозиту на період прокату.
* Підтвердження резервації.
* Паспорт та додатково документ, що засвідчує особу.


Додатковий документ, що засвітчує особу не завжди обов'язково надавати при отриманні авто в прокат, однак, ми рекомендуємо надавати даний документ при оформленні договору прокату.


Стандарти

По приїзду на місце, Ваш автомобіль буде підготовленний до прокату. Ми підтримуємо всі автомобілі в справному стані та гарному вигляді. Однак, можливі випадки недотримання стандартів, будь-ласка, будьте певні, щонаш представник повідомлений про всі зауваження з Вашої сторони.

Перевірка перед прокатом

Вам буде наданий акт прийому-передачі, який Вам необхідно підписати. Акт прийому-передачі засвітчує всі пошкодження авто, в тому числі подряпини та потертості, що можуть бути присутні на авто. Дуже важливо, щоб Ви ознайомились зі змістом акту прийому-передачі перед його підписанням, та, при необхідності, вказали інформацію, що не внесена. Будь-ласка, зауважте, що за будь-які нові пошкодженя, що виникли під час прокату, відповідальність несе наймач.

Пальне

Як правило, автомобіль надається в прокат з повним баком пального. Однак, деякі локації надають можливість обирати послуги по запрвленню авто пальним. Вам буде надана можливість скористатись наступними послугами –

Послуга 1
Оплатити вартість пального наперед та повернути авто з пустим баком пального. Перед прокатом автомобіль буде заправлено. По поверненню автомобіля вартість невикористаного пального не буде відшкодована.

Послуга 2
Якщо Ви не впевненні у відстанні яку Ви плануєте проїхати, але плануєте зупинятись за для заправлення автомобіля, ми рекомендуємо не оплачувати Budget за пальне, а повернути автомобіль з повним баком.

Плслуга 3
Якщо Ви знаєте, що не використаєте повний бак пального, заплатіть нам лише за використане пальне. Будь-ласка, зауважте, вартісь за літр пального буде розрахована на основі розцінок, що діють на локації поверненя авто.