Локація початку прокату
Локація повернення

Авто на прокат в Дніпропетровську +38 044 490 10 88


Оренда авто в Міжнародному аеропорту Дніпропетровська та в місті Дніпропетровськ


Одне з найкрасивіших міст України розміщено на сході центральної України. Дніпропетровськ офіційно було засноване в кінці XVIII століття Катериною II як третя столиця Російської імперії. За останнє століття набуло статусу важливого індустріального центру. Третє за величиною місто України. Сюди приїздять тисячі туристів щороку, як з метою відпочинку так і з бізнес візитом. Пересуватися містом можна не лише на загальному транспорті а й на прокатному автомобілі від Budget. Автомобіль надасть Вам набагато більше переваг в порівнянні з іншим транспортом, а особливо якщо це оренда авто в Дніпропетровську разом з Budget. Авто на прокат в Дніпропетровську Вам нададуть одразу в аеропорту або приженуть на залізничний вокзал чи автобусну станцію. Для користуванням орендою авто в Дніпропетровську Вам буде необхідно звичайний пакет документів – паспорт, водійське посвідчення та кредитна картка. Budget надасть Вам в прокат нові автомобілі за розумними цінами. Повернути авто Ви зможете у будь якому місці Дніпропетровська або України. Оренда авто Budget це вибір сучасної людини, котра користується послугами .
Центральна вулиця міста Ї Карла Маркса Ї також належить до визначних місць Дніпропетровська. Будівлі старої забудови, що стоять по обидва боки проспекту, мешканці намагаються зберегти у первозданному вигляді. Зрозуміло, на цій вулиці розмістилися найдорожчі фешенебельні бутіки й ресторани.
Легендарне місце Дніпропетровська - Монастирський острів. Одне із самих романтичних і привабливих місць відпочинку городян розташований на острові в місті Дніпропетровську. Територіально острів є частиною Центрального парку культури і відпочинку імені Т. Г. Шевченка. У 1999 р. на північній частині Монастирського острова був побудований православний храм - Біла церква з золотим куполом. Біля церкви знаходиться хрест, який з надання встановив апостол Андрій у I столітті. Тут можна відвідати Храм Св. Миколи, пам'ятник Тараса Шевченка, зоопарк, атракціони, пляж. Також працюють кафе, ресторани, водна станція, виставка риб у будівлі Акваріума, організовані катання на конях для дітей і дорослих. Авто на прокат допоможе Вам все це побачити та комфортно розпланувати свій відпочинок.
Заходом сонця у місті найкраще насолоджуватися з оглядового майданчика у парку ім. Шевченка. У вечірній час краса Дніпропетровська нікуди не зникає. Тисячі вогників, відбиваючись у темних водах широкого Дніпра, створюють казкову атмосферу.