Локація початку прокату
Локація повернення

Прокат авто Пальма-де-Майорка


Пальма-де-Майорка - столиця Майорки, найбільшого з Балеарських островів у Середземному морі. Це столиця не тільки острова, а й усього архіпелагу, куди крім Майорки входять Менорка, Ібіца, Форментера і безліч дрібних острівців. Пальма-де-Майорка розташована в однойменній бухті шириною 20 км і довжиною 25 км. Вважається, що затока Пальми-де-Майорки нарівні з затокою Неаполя - одні з найкрасивіших в світі. Пальма-де-Майорка була заснована римським консулом Цецилієм Метелли. Прибувши сюди увінчаний вінком з пальмового листя, він вказав їм на мальовничий пагорб, що навис над морем , де в 123 р. до н.е. за його вказівкою було закладено місто. А на честь пальмового вінка консула було назване засноване ним місто. Обидві сторони затоки Пальми-де-Майорки - найпопулярніші курорти острова. Вони об'єднані найдовшим на острові пляжем, вздовж якого тягнеться мощена пішохідна набережна. Тут в тіні пальм розташувалося безліч магазинів, ресторанів і барів. Кришталева чистота морської води, казкові пляжі, затоки, бухти і скелясті кручі, неприступні гори і заповідні ліси, квітучі сади, пальмові алеї і соснові ліси роблять цей курорт воістину райським місцем.
Іспанія має безліч цікавих місць, котрі варто побачити хоча б раз у житті.

Якщо ви приїхали сюди у справах або на відпочинок, візьміть автомобіль на прокат в Іспанії і Ви гарантовано зекономите час. Компанія Budget представлена по всьому світу, а саме у 124 країнах. Не виключенням є і Іспанія, де Budget має розгалужену сітку офісів, котрі знаходяться як в аеропортах та в центральних частинах міст. Бронюючи авто на прокат у світового лідера з прокату авто, ви гарантовано отримаєте заброньований автомобіль і отримаєте ще більше приємних емоцій від свого перебування на території держави. Прокат авто від Budget це якість світового рівня за розумними цінами. Ми пропонуємо найвигідніші умови. Компанія Budget оренда авто в Іспанії об’єднала доступні ціни на прокат авто в Іспанії та сервіс найвищого рівня. Оберіть собі автомобіль на прокат із запропонованого нами списку на сайті, зробіть замовлення та будьте впевнені, що Ви обрали найкращу компанію з прокату та оренди авто як в Іспанії, Пальма де Майорка так і у світі. Залишайтесь мобільними будь-де з прокатом авто Budget.

Варто знатиВиїзд на авто за кордон:Виїзд на орендованому авто за межі країни не дозволено.

Оплата:
До сплати вартості оренди та блокування суми депозиту приймаються виключно кредитні картки Для оренди деяких груп авто (бізнес, престиж клас та ін.) необхідно надати менеджеру з оренди 2 кредитні картки.
До сплати приймаються наступні картки:
MasterCard Visa Diners Club American Express

Вікова інформація:
Орендувати авто дозволено за умови наявності водійського посвідчення міжнародного зразку. Стаж водіння - від 1 року. Мінімальний вік водія-23 років. Водії від 23-25років мають оплачувати додатковий додатково EUR 18.58 в день. Максимально EUR 185.80 за період оренди.

Додатковий водій:
- EUR 7,08 за весь період прокату. Додатковий водій повинен обов’язково бути присутнім під час оформлення договору.

Додаткове обладнання:
Дитяче сидіння (від 9кг до 18 кг. Приблизно від 10місяців до 3-х років) EUR 9.91 в день, максимально EUR 73.34 за весь період оренди. Booster Seat (від 22кг до 36 кг, до 135 см) EUR 9.91 в день, максимально EUR 73.34 за весь період оренди.