Локація початку прокату
Локація повернення

Прокат авто в Іспанії


Іспанію можна віднести до держав для відпочинку з великою кількістю пляжів. Ця туристична держава розміщена на південному заході Європи. Загальна довжина доріг складає 340 000 км. Для подолання відстаней та комфортного пересування державою, в Іспанії добре розвинутий прокат автомобілів. Локації оренди авто в Іспанії розміщені у багатьох курортних центрах, аеропортах та містах. Знайти прокат авто Budget в Іспанії не складно. Звернувшись до найближчого пункту оренди автомобілів в Іспанії Вам нададуть великий вибір авто за розумними цінами. Прокат авто в Іспанії це зручність та комфорт. На орендному автомобілі Ви зможете побачити більше та прокладати свій особистий маршрут.

Оренда авто в Іспанії


Подорожуючи з комфортом на авто від компанії Budget, ви будете впевнені, що побачите більше цікавих місць. Взявши авто на прокат в Іспанії за короткий проміжок часу Ви відвідаєте найцікавіші для Вас місця. А повернути автомобіль ви зможете без проблем в іншому зручному для Вас місті. Можливість залишатися мобільним будь-де надасть Вам прокатна компанія Budget. Прокат авто Budget в багатьох випадках це ще й дешевше ніж таксі та міжміський транспорт.

Виїзд на авто за кордон:
Виїзд на орендованому авто за межі країни не дозволено.
Оплата:
До сплати вартості оренди та блокування суми депозиту приймаються виключно кредитні картки Для оренди деяких груп авто (бізнес, престиж клас та ін.) необхідно надати менеджеру з оренди 2 кредитні картки.
До сплати приймаються наступні картки:
MasterCard
Visa
Diners Club
American Express
Вікова інформація
Орендувати авто дозволено за умови наявності водійського посвідчення міжнародного зразку. Стаж водіння - від 1 року. Мінімальний вік водія-23 років. Водії від 23-25років мають оплачувати додатковий додатково EUR 18.58 в день. Максимально EUR 185.80 за період оренди.
Додатковий водій
- EUR 7,08 за весь період прокату.Додатковий водій повинен обов’язково бути присутнім під час оформлення договору.
Додаткове обладнання:
Дитяче сидіння (від 9кг до 18 кг. Приблизно від 10місяців до 3-х років) EUR 9.91 в день, максимально EUR 73.34 за весь період оренди.Booster Seat (від 22кг до 36 кг, до 135 см) EUR 9.91 в день, максимально EUR 73.34 за весь період оренди.