Локація початку прокату
Локація повернення

Оренда авто в Ліссабоні


Лісабон завжди вважався одним з найпривабливіших міст Європи. Місто розташоване на узбережжі океану прямо в гирлі річки під назвою Тежу. Цікавим фактом є те, що Лісабон заснований на семи пагорбах і, тому, в місті є багато сходів і підйомників. У зв'язку з географічними особливостями, актуальним є оренда автомобіля, так як самостійне пересування важке і виснажливе.
Лісабон славиться своєю чудовою архітектурою, стилі якій представлені з різних епох. Кожному туристу буде цікаво пройтися по знаменитому "Мосту 25 Квітня", який є найдовшим міським мостом в Європі (2278 метрів). У Лісабоні варто відвідати символ міста - Віфліємської вежу, церкву Santa Maria, Монастир Алкобаса, кафедральний собор Лісабона і безліч невеликих храмів і споруд.
Взявши в оренду авто, Ви зможете прокотиться уздовж найкрасивішої набережної, де сучасні висотні будівлі змінюються мальовничими рибацькими хатинами.
Лісабон є однією з найтепліших європейських столиць, а також ще й недорогим і економічним містом. Тому низькі тарифи на прокат авто в Лісабоні від Budget Вас приємно здивують!