Локація початку прокату
Локація повернення

Прокат авто в Валенсії


Валенсія розташована на середземноморському узбережжі Іспанії. Гори захищають місто від вітрів. Курорти потопають у зелені: навколо простягаються апельсинові, мандаринові, лимонні, фінікові та оливкові сади. А врожаї тут збирають кілька разів на рік.
Валенсія - пляжний іспанська рай. Прекрасно обладнані пляжі з комплексом сучасних готелів розтягнулися на 500 км узбережжя та відзначені «Синім прапором» за чистоту та впорядкованість. Найзнаменитіший - пляж Мальвароса, вздовж нього вибудувана багатокілометрова набережна з численними кафе і барами.
Валенсія - це місто-свято.Більше 30 спортивних морських станцій і водних споруджень дозволяють займатися активним водним спортом. Тут можна кататися на велосипедах і конях, а вгамувати спрагу гарячих відчуттів можна організувавши політ на спортивному літаку. Багаті екскурсійні програми, чудові пляжі і чиста тепла вода, чого ще можна побажати?

Оренда авто в Валенсії


Зробити Вашу екскурсійну програму комфортною Вам допоможе прокат автомобілів Budget в Валенсії. Для цього Вам необхідно: скласти маршрут і забронювати авто. Якщо у Вас є сумніви щодо орієнтування на місцевості, під час Вашої подорожі на орендному авто, до Ваших послуг у нас є навігатор. Немає перешкод для отримання 100% задоволення від подорожі Іспанією. Ви відчуєте Всі переваги від прокату авто. Наші станції оренди авто у Валенсії розміщені в місті та аеропорті. Світовий сервіс і команда професіоналів у 124 країнах кожного дня надають найвищий сервіс з прокату авто по всьому світу.

Виїзд на авто за кордон:
Виїзд на орендованому авто за межі країни не дозволено.
Оплата:
До сплати вартості оренди та блокування суми депозиту приймаються виключно кредитні картки Для оренди деяких груп авто (бізнес, престиж клас та ін.) необхідно надати менеджеру з оренди 2 кредитні картки.
До сплати приймаються наступні картки:
MasterCard
Visa
Diners Club
American Express
Вікова інформація
Орендувати авто дозволено за умови наявності водійського посвідчення міжнародного зразку. Стаж водіння - від 1 року. Мінімальний вік водія-23 років. Водії від 23-25років мають оплачувати додатковий додатково EUR 18.58 в день. Максимально EUR 185.80 за період оренди.
Додатковий водій
- EUR 7,08 за весь період прокату.Додатковий водій повинен обов’язково бути присутнім під час оформлення договору.
Додаткове обладнання:
Дитяче сидіння (від 9кг до 18 кг. Приблизно від 10місяців до 3-х років) EUR 9.91 в день, максимально EUR 73.34 за весь період оренди.Booster Seat (від 22кг до 36 кг, до 135 см) EUR 9.91 в день, максимально EUR 73.34 за весь період оренди.