Локація початку прокату
Локація повернення

Оренда авто в ІталіїBudget пропонує свої послуги з прокату авто в Італії - класичній країні туризму. Ви зможете взяти авто на прокат в Мілані, Римі, Неаполі, Вененції, Фроленції та багатьох інших містах чарівної Італії. Багато локацій з прокату розміщені безпосередньо в аеропортах країни, тому Ви з легкістю зможете оформити автомобіль на прокат відразу по прильоті.

Прокат авто в Італії


Budget надає автомобилі в аренду для туристичний та ділових поїздок. Ви з легкістю оформите авто на прокат в одній із локацій Budget в Італії та відчуєте перевагу керування власним часом.


Варто знати:Виїзд на авто за кордон:


Без додаткових оплат виїзд на орендованому авто дозволено в Австрію, Бельгію, Хорватію, Данію, Фінляндію, Францію, Німеччину, Великобританію, Грецію, Ірландію, Люксембург, Норвегію, Нідерланди, Польщу, Португалію, Словенію, Швецію та Швейцарію. За умови повернення автомобіля в Італії.

Оплата:


Готівка/дебетова картка – дозволяється сплачувати лише вартість оренди авто. Блокування депозиту здійснюється ЛИШЕ на кредитній картці . Для оренди деяких груп авто (бізнес, престиж клас та ін.) необхідно надати менеджеру з оренди 2 кредитні картки.
До сплати приймаються наступні картки:
Visa
Diners
Club American Express
JCB

Вікова інформація


Орендувати авто дозволено за умови наявності водійського посвідчення з внесеною інформацією латиницею, або за наявності посвідчення міжнародного зразку. Стаж водіння - від 1 року. Мінімальний вік водія-21 рік. Водії від 21-24 років мають оплачувати додатковий збір «Молодий водій» EUR 20.60 в день. Максимально EUR 302.48 за період оренди. Водіям від 75 років авто не надається.

Додатковий водій


- 8.54 EUR в день.
Додатковий водій повинен обов’язково бути присутнім під час оформлення договору.

Додаткове обладнання:


Дитяче сидіння EUR 25.01 в день. Ланцюги на колеса - EUR 07.39 в день, максимально EUR 36.95 за весь період оренди. GPS - EUR 14.64 в день. Ski racks - EUR 40.15 за весь період оренди.


Оренда авто Італія - Мілан, Рим, Неаполь, Вененція, Флоренція, Турін, Палермо, Верона та ін.