Локація початку прокату
Локація повернення

Прокат авто в БолгаріїОренда автобілів в БолгаріїСофія


Столиця Болгарії Софія це один з найдавніших міст Європи. Там зібрано велику кількість пам’ятників та пам’яток архітектури. Центр міста охороняють кріпосні стіни протягом останніх 12 століть. Візитною карткою столиці є кафедральний собор. В ньому представлені всесвітньо відомі ікони та фрески. А ще собор має власну цікаву історію. Софія славиться місцями для відпочинку. Влітку це прогулянки по мальовничим вулицям міста, а зимою гірськолижними курортами.

Насолодитися красою околиць міста Софія та безпосередньо самою столицею з комфортом, Вам допоможе прокат авто Budget. Скориставшись прокатним автомобілем Ви зможете залишатися мобільним, а це значить що у вас залишиться більше часу для відпочинку. Прокат авто в Болгарії існує досить давно, а тому він популярний серед туристів, незалежно з якою метою Ви їдете в цю країну. Офіси нашої прокатної компанії розташовані в аеропорту та в самому місті.

Варна


Місто Варна друге по чисельності населення в Болгарії. Портове місто Варна з давніх-давен представляло собою важливий транспортний вузол для держави, а сьогодні це ще й культурний центр. Місто цікаве соборами, музеями, дельфінарієм, скальним православним монастирем та іншими мальовничими місцями. Варна рахується важливим університетським центром. Там готують спеціалістів з різних дисциплін.

Подорожуючи з комфортом на авто від компанії Budget, ви будете впевнені, що побачите більше цікавих місць. Взявши авто на прокат в Болгарії за короткий проміжок часу Ви відвідаєте найцікавіші для Вас місця. А повернути автомобіль ви зможете без проблем в іншому зручному для Вас місті. Можливість залишатися мобільним будь-де надасть Вам прокатна компанія Budget. Прокат авто Budget в багатьох випадках це ще й дешевше ніж таксі та міжміський транспорт.

Созопіль


Созопіль-це найстаріше місто в Болгарії, котре розміщене в 34 км від аеропорту Бургас. Піщані пляжі, старовинна архітектура, велика кількість ресторанів, барів та дискотек кожного року манять сюди все більше туристів. Це одне з самих мальовничих та незабутніх місць чорноморського узбережжя. Старовинна частина міста є заповідною зоною та охороняється ЮНЕСКО. В місті не рідко можна побачити художників, котрі відображають на папері свої витвори. А це говорить про те, що тут дійсно є чим помилуватись.

Зробити подорож комфортною і незабутньою Вам надасть прокат авто від Budget. Немає різниці в якому пункті прокату Ви візьмете авто на прокат. Це може бути як аеропорт так і місто. Ви завжди можете бути впевнені в рівні та якості сервісу. Адже компанія Budget-це команда професіоналів, котра досконально знає свою справу. Вам залишається лише обрати клас автомобіля і розпочати свою подорож.

Бургас


Місто Бургас знаходиться Південному Сході Болгарії на Чорному узбережжі. Бургас відноситься до одного з портових міст Болгарії. Після пожежі в 19 столітті, місто знову стрімко відновлюється та зростає, щоб стати адміністративним, культурним та економічним центром Болгарії. В Бургасі велика кількість парків, музеїв, пам’ятників і скульптур, садів, театрів та головна пішохідна алея міста.
Скориставшись прокатом авто від Budget, Ви подаруєте собі та своїм близьким ще більше незабутніх вражень. Прокат авто на відпочинку це завжди мобільно та зручно. Болгарія, це одна з країн де цікаві міста розташовані на невеликій відстані одне від одного. Отже, подорожуючи з Budget у Вас є нагода побачити ще більше цікавого. А для того щоб не заблукати, ми пропонуємо Вам скористатися навігаційною системою. Оренда авто від Budget - це завжди комфортно та вигідно.

Золоті піски


Курорт розташованій поблизу міста Варна. Курортне місце Золоті піски вважається національним парком та історична частина міста має цікаву і багату історію. Тут багато мінеральних джерел, котрі допомагають поновити сили. Місто Золоті піски надасть можливість кожному знайти те, що шукаєш. Розташування міста дає змогу зробити цікаве туристичне турне по всій Болгарії.

Для подорожі Вам в нагоді стане оренда авто. Провідна компанія з прокату авто Budget, надасть змогу побачити мальовничі місця Болгарії. Поринути в незабутній світ пейзажів та історичних місць. Взявши авто на прокат, Вам не потрібно турбуватись про розклад громадського транспорту. Ви завжди залишаєтесь мобільними.

Сонячний берег


Це місто приховує в собі велику могутність давнини. Маючи велику історію, та безліч цікавих місць, він викликає неабияку зацікавленість у туристів. Тут розташовані пам’ятки, історичні та культурні пам’ятники, торгові центри та багато іншого. Кожна епоха наклала відбитки та стиль архітектури Сонячного берега.

Пловдів


Місто Пловдів розташоване на Півдні Болгарії. Славиться це місто своєю архітектурою. Більше 200 споруд взято під охорону, оскільки вважають пам’ятками архітектури. Пловдів – це одне з самих гарних міст Болгарії, за живописом історичного центру його називають містом художників.