Локація початку прокату
Локація повернення

Прокат авто в Лондоне


Аеропорт Хітроу знаходиться в західній частині Лондона. Цей аеропорт вважається найбільш завантаженим міжнародним аеропортом Світу. Він зручно розміщений та знаходиться межах зручної досяжності від деяких найвідоміших пам’яток таких як, Тейт Модерн, Віндзорський замок та інших унікальних місць міста. Взявши авто в оренду від Budget, Ви зможете з легкістю оглянути найцікавіші місця Лондона, відвідати місцеві музеї, художні галереї, дістатись вулиць з безліччю магазинів, ресторанів та іншими пам’ятками. Ви маєте можливість, в будь-який час на орендованому автомобілі відвідати неповторні архітектурні та освітні місця Лондона, серед яких Національна галерея, монумент присвячений пам’яті Великій лондонській пожежі, Королівський парк «Гайд-парк», Кенсінгтонські сади та ще багато іншого. Прокат авто від Budget в Лондоні, допоможе Вам здійснити всі заплановані події та насолодитись комфортом пересування! Завдяки широкому парку авто Budget, кожен зможе підібрати для себе авто за помірними цінами, необхідними габаритами та відмінному сервісі.

Розваги та активності поблизу Хітроу


Якщо Ви ведете активно-спортивний образ життя, тоді Ви маєте чудову нагоду відвідати на орендному авто від Budget, котрі розміщені поблизу аеропорту Хітроу, такі місця як: великий парк відпочинку Леголенд, найвідоміший поло-клуб Guards! Вам необхідно перевозити спортивне спорядження або подорожувати в компанії друзів, Budget Car Rental надасть Вам авто необхідних розмірів та комплектації!
Скориставшись орендою авто Budget, Вам не потрібно турбуватись за погану погоду, подорожуючи в/з аеропорту Хітроу, оскільки всі автомобілі обладнані кондиціонерами та обігрівачами, що дозволяє зберегти Ваш комфорт під час подорожі.

Оренда авто в аеропорту Хітроу


Зручне розташування станцій прокату Budget, зокрема в аеропорту Хітроу, поряд з визначними місцями Лондона, надає змогу з легкістю дістатись будь-якого пункту призначення. Вінздорський замок, котрий знаходиться менше ніж 30 хвилин їзди від аеропорту, є ідеальним місцем для незабутнього проведення дня. Якщо Ви хочете більше пригод, є багато інших місць в межах досяжності, такі як Hillingdon, котрий в свою чергу є будинком різноманітних парків та садів або Canary Wharf, котрий знаходиться всього в годині їзди та пропонує широкий спектр діяльності. Незалежно від подорожі, Ви можете бути впевнені, що Ваш прокатний автомобіль буде достатньо надійним, щоб Ви мали змогу подорожувати з одного місця в інше з комфортом та безпекою.
В Лондоні та його околицях Ви знайдете безліч парків та садів. Риджентс-парк та Green Park знаходяться в межах 20-мільйонної зони від аеропорту та ідеально підходять для шанувальників рослин та тих, хто полюбляє лісні тераси. Є також атракціони для тих, кому подобається спостерігати за птицями, такі як Richmond Park, котрий знаходиться в 25 хвилинах їзди від аеропорту Хітроу.