Про Budget


1
Компанія Budget поєднує в собі силу одного з найбільших світових брендів по прокату автомобілів разом з детальними знаннями місцевих умов, гнучкістю та ефективним використанням Ваших грошей.

Заснована в 1958 році, торгова марка Budget Rent а Car зареєстрована в Європі, Близькому Сході та Африці як власність компанії Zodiac Europe Ltd (дочірня компанія Avis Budget EMEA Ltd). Відділення Budget або повністю належать, або засновані на підставі договору франчайзингу місцевим операторам в регіоні.

Наша всесвітня мережа зараз охоплює більш ніж 3400 локацій, що пропонують широкий вибір автомобілів в 128 країнах.

Budget відтепер в Українї! В 2007 р. ТОВ Рентал Груп отримало ексклюзивне ліцензійне право на використання торгової марки Budget. Завдяки цьому наш парк відповідає світовим стандартам та пропонує повний спектр послуг в області короткострокової и довгострокової оренди автомобілів. Ми співпрацюємо з відомими виробниками автомобілів, що дозволяє Budget гарантувати клієнтам вищу якість обслуговування, та повне задоволення потреб як індивідуальних, так і корпоративних клієнтів.

Як визначає наша назва, ми завжди були синонімом ефективного вкладення грошей. Зараз ми пропонуємо ряд повністю універсальних тарифів, можливостей передплати та знижок, розроблених для того, щоб Ви могли контролювати та економити свої гроші.

Для Вашого комфорту, всі автомобілі перевіряються та підготовлюються перед кожним прокатом. А з урахуванням того, що ми постійно оновлюємо наш парк автомобілів, Ви керуватимете самими останніми моделями автомобілів за низькими цінами.

Budget – гарні авто – розумні ціни!