Локація початку прокату
Локація повернення

Прокат авто в Мадриді


Мадрид розташований на берегах річки Мансанарес в самому центрі країни. Столиця Іспанії - наймолодше європейське місто. Це сучасне місто з широкими проспектами, зеленими бульварами і чудовими палацами. Серце Мадрида - Ворота сонця або Ла-Пуерта-дель-Соль - площа овальної форми, оточена будинками. Тут знаходиться пам'ятник ведмедя біля суничного дерева - символ міста. У Мадриді знаходиться найбільший в Європі королівський палац. Палац розташований серед садів Кампо-дель-Моро. Недалеко від королівського палацу знаходиться найстаріша частина міста - "Мадрид австрійців", - а поряд розташовані три всесвітньо відомих музеї: Прадо, Тіссен-Борнемісса і Музей королеви Софії. На північ від площі Іспанії перебуває Палац Лірія (Білий палац). Головна площа Мадрида - площа Пласа-Майор, ринок Сан-Мігель, площа Пласа-де-ла-Вілья зі старою ратушею. Також Мадрид славиться своїми парками, музеями та картинними галереями.

Оренда авто в Мадриді


Якщо у Вас не багато часу але є бажання побачити якомога більше, візьміть авто на прокат Budget в Мадриді. Для Вашої зручності в Мадриді є 6 локацій оренди авто в місті та 1 в міжнародному аеропорту Мадриду. Скористатися прокатом авто в компанії Budget може кожен, маючи паспорт, водійське посвідчення та кредитну картку. Забронювати авто в Мадриді можна зручно та швидко через сайт Budget в Україні або зателефонувавши до нашого офісу. Вам запропонують найкращі умови та ціни та нададуть відмінне авто. Прокат авто Budget в Мадриді, як і буд-де в світі, це найкращі ціни та відмінні авто. Переконайтесь в цьому самі!

Виїзд на авто за кордон:
Виїзд на орендованому авто за межі країни не дозволено.
Оплата:
До сплати вартості оренди та блокування суми депозиту приймаються виключно кредитні картки Для оренди деяких груп авто (бізнес, престиж клас та ін.) необхідно надати менеджеру з оренди 2 кредитні картки.
До сплати приймаються наступні картки:
MasterCard
Visa
Diners Club
American Express
Вікова інформація
Орендувати авто дозволено за умови наявності водійського посвідчення міжнародного зразку. Стаж водіння - від 1 року. Мінімальний вік водія-23 років. Водії від 23-25років мають оплачувати додатковий додатково EUR 18.58 в день. Максимально EUR 185.80 за період оренди.
Додатковий водій
- EUR 7,08 за весь період прокату.Додатковий водій повинен обов’язково бути присутнім під час оформлення договору.
Додаткове обладнання:
Дитяче сидіння (від 9кг до 18 кг. Приблизно від 10місяців до 3-х років) EUR 9.91 в день, максимально EUR 73.34 за весь період оренди.Booster Seat (від 22кг до 36 кг, до 135 см) EUR 9.91 в день, максимально EUR 73.34 за весь період оренди.