Локація початку прокату
Локація повернення

Оренда авто в Барселоні


Барселону по праву вважають одним з найкрасивіших міст світу. Якщо театр починається з вішалки, то Барселона починається з Sagrada Familia (собор Святого Сімейства). Він справді вражає. Це найвідоміше та найграндіозныше творіння геніального Антоніо Гауді.
La Rambla - справжнє серце міста. Колоритні торговці, вуличні клоуни, музиканти і безліч різноманітних ресторанчиків - все це можна побачити під час прогулянки по La Rambla. Навіть мандрівники, які уникають протоптаних туристичних стежок, визнають - бульвар обов'язковий до огляду.
Ще одне творіння неповторного Антоніо Гауді, поєднання садів і житлових зон. Місцеві жителі називають Парк Гуеля не інакше, як брамою в казку.
Саме оренда авто в Барселоні допоможе кожному мандрівнику побачити всі красоти міста. Досвідчені мандрівники кажуть, що найкраще атмосферу міста можна відчути на ринку. Жвава торгівля тут триває цілий день, а велика кількість представлених продуктів здивує навіть найвибагливішого покупця.
Навіть якщо ви не футбольний уболівальник - побувати на цьому грандіозному стадіоні потрібно обов'язково! Футбольний стадіон "Камп Ноу" - це справжня святиня, до якої місцеві жителі ставляться так само трепетно, як і до архітектури Гауді. Якщо вам пощастить, і Ви потрапите на футбольний матч, то зможете відчути, наскільки місцеві жителі люблять свою команду і своє місто. Утім, не варто засмучуватися, якщо навіть під час вашого перебування не буде ніяких поєдинків - музей футбольного клубу «Барселона», що знаходиться у будівлі стадіону, теж дуже цікавий!
Звісно, на цьому списку цікаві місця Барселони не вичерпуються: обов'язково треба відвідати музеї Пікассо і того ж Гауді, побувати на пагорбі Монжуїк, площі Іспанії, прогулятися по набережній.

Прокат авто в Барселоні


Якщо Ви цінуєте власний час, то прокат авто Budget - для Вас. Компанія Budget понад 50 років пропонує оренду авто в різних куточках світу. Мільйони людей вже відчули переваги від користування прокатним авто. Прокат авто в Барселоні допоможе заощадити Ваш власний час та кошти. Саме оренда авто в Барселоні у багатьох випадках економічно вигідніше за громадський транспорт. Для Вашої зручності в Барселоні розміщені 5 локацій оренди авто, 1 з яких в аеропорту. Скористуйтесь послугою прокату авто та відчуйте всі переваги світового лідера!

Виїзд на авто за кордон:
Виїзд на орендованому авто за межі країни не дозволено.
Оплата:
До сплати вартості оренди та блокування суми депозиту приймаються виключно кредитні картки Для оренди деяких груп авто (бізнес, престиж клас та ін.) необхідно надати менеджеру з оренди 2 кредитні картки.
До сплати приймаються наступні картки:
MasterCard
Visa
Diners Club
American Express
Вікова інформація
Орендувати авто дозволено за умови наявності водійського посвідчення міжнародного зразку. Стаж водіння - від 1 року. Мінімальний вік водія-23 років. Водії від 23-25років мають оплачувати додатковий додатково EUR 18.58 в день. Максимально EUR 185.80 за період оренди.
Додатковий водій
- EUR 7,08 за весь період прокату.Додатковий водій повинен обов’язково бути присутнім під час оформлення договору.
Додаткове обладнання:
Дитяче сидіння (від 9кг до 18 кг. Приблизно від 10місяців до 3-х років) EUR 9.91 в день, максимально EUR 73.34 за весь період оренди.Booster Seat (від 22кг до 36 кг, до 135 см) EUR 9.91 в день, максимально EUR 73.34 за весь період оренди.